Nedeľa, 14. júl 2024 | meniny má Kamil , zajtra Henrich
Predplatné
Nedeľa, 14. júl 2024 | meniny má Kamil , zajtra Henrich
TlačPoštaZväčšiZmenši

Zákon o výkone práce vo verejnom záujme – Komentár

najpravo.sk • 23.7. 2017, 21:00

Mičudová, T.: Zákon o výkone práce vo verejnom záujme – Komentár. 2. aktualizované vydanie. Bratislava : Wolters Kluwer, 2017. 144 s. ISBN 978-80-8168-624-5. mäkká väzba

Druhé aktualizované a rozšírené vydanie publikácie „Zákon o výkone práce vo verejnom záujme – komentár“ prináša čitateľom podrobné vysvetlenie jednotlivých ustanovení zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov. Komentár k jednotlivým ustanoveniam zákona je vhodne obohatený o príklady z praxe.


Užitočným doplnkom publikácie sú aj praktické vzory právnych dokumentov a výber judikatúry.

JUDr. Tatiana Mičudová, autorka komentára, dôkladne naplnila svoj zámer a pripravila pre všetkých, ktorých sa zákon o výkone práce vo verejnom záujme týka, mimoriadne kvalitnú pomôcku. Jej využitie nesporne prispeje k správnemu pochopeniu podstaty zákona, čo je dostatočný dôvod, aby si našla „čestné“ miesto v knižniciach personalistov, právnikov obecných a mestských úradov, škôl, ako aj všetkých zamestnávateľov, na ktorých sa tento právny predpis vzťahuje.

Túto praktickú publikáciu si môžete zakúpiť momentálne za akciovú cenu priamo u vydavateľa TU (Kliknite pre vstup do obchodu)

Ohodnoťte článok
Hlasovalo: 1620

Nový príspevok

PoUtStŠtPiSoNe
: