Sobota, 13. júl 2024 | meniny má Margita , zajtra Kamil
Predplatné
Sobota, 13. júl 2024 | meniny má Margita , zajtra Kamil
TlačPoštaZväčšiZmenši

Z dôvodu situácie súvisiacej s koronavírusom spúšťa rezort práce novú infolinku pre verejnosť

najpravo.sk • 26.3. 2020, 18:10

Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR v súvislosti s mimoriadnou situáciou spôsobenou novým koronavírusom COVID-19 posilňuje externú komunikáciu s verejnosťou, resp. poradňu pre občanov. Počnúc 17.3. od 8,00 hod. sa môžu občania obracať s otázkami na odborníkov tak emailom a telefonicky aj na nové adresy.

Z dôvodu pravdepodobnej vyťaženosti linky, ako aj v záujme presnosti otázok a tým zrozumiteľnosti komunikácie však prosíme, aby občania podľa možností uprednostňovali mejlovú komunikáciu s konkrétnym naformulovaním otázok na nových adresách covid19@praca.gov.sk resp. covid19@employment.gov.sk

V pracovných dňoch v čase od 8,00 hod. do 16,00 hod. bude k dispozícii aj telefonická linka s bratislavskou predvoľbou 02/2046 1100 .

Odborníci budú poskytovať odpovede na otázky v gescii rezortu práce, ktoré súvisia prioritne s oblasťou pracovného práva, v prípade otázok mimo gescie MPSVR SR budú vedieť operatívne navigovať spoluobčanov na iné vecne príslušné inštitúcie a ich aktuálne informačné zdroje.

Ak klient potrebuje informácie týkajúce sa aktivít Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny, môže svoje otázky adresovať na media@upsvr.gov.sk . Môže však využiť aj formulár „Skúsenosti a postrehy“ . Ak však potrebuje informáciu ohľadom aktivít konkrétneho úradu, môže osloviť konkrétny príslušný úrad emailom alebo telefonicky podľa zverejneného zoznamu vstupných kontaktov. Podrobné kontakty na pracovníkov úradov práce záujemcovia nájdu na webovej stránke úradu práce.

Zdroj: employment.gov.sk
Ilustračné foto: najprávo.sk

 

Ohodnoťte článok
Hlasovalo: 538
PoUtStŠtPiSoNe
: